Maskin Expo 2017 didžiausia statybų paroda Švedijoje

Maskin Expo 2017 didžiausia statybų paroda Švedijoje

Didžiausia statybų paroda Švedijoje Maskin Expo 2017 ir mes esame vieni iš dalyvių, kurie stipriai laikomės Švedijos statybų rinkoje. MaskinExpo 2017 vyks STOXA, Stokholmo lauko parodos arenoje. Didėjant parodos populiarumui įtraukiama vis daugiau technikos rušių, todėl čia rasite tiek žemės ūkio, tiek miškui dirbti mašinų. Viskas vyksta lauke, maždaug 300.000 m² plote kartu su demonstracijomis.

Gamindami įvairios paskirties traktorines priekabas, puspriekabes, taip pat didelį asortimentą prikabinamų padargų Švedijos rinkoje užimame gan stiprią poziciją. Daug metų dirbdami tiek žemės ūkio, tiek miškų, tiek statybų sektoriuose, puikiai pažįstame savo klientų poreikius, todėl parodose pristatome patobulintus gaminius, o taip pat naujienas.

NAUJIENA – žemagrindė transportavimo platforma su įleidimu ratams ML300F

Žemagrindė transportavimo platforma ŽEMAITUKAS – ML300F. Platforma su ratų įleidimo vietomis, tinkama transportuoti aukštas miško kirtimo mašinas. Patikimas dizainas ir apgalvotos konstrukcinės detalės suteikia platformai ypatingą stiprumą.

Parodoje pristatomos priekabos universalumas nustebins ne vieną. Į ratų įvažiavimo vietas galima įdėti intarpus ir platformą paversti lygią.

Platus gaminių pasirinkimas Švedijos parodoje

Ilgametė patirtis dirbant su Skandinavijos rinkomis teisingai nukreipia kokius produktus siūlyti ir kokie produktai turi paklausą. Šioje parodoje pristatome 5 priekabas, 5 padargus ir unikalų greiderį.

Pristatome ypač stiprius statybinius kaušus ekskavatoriams iš HARDOX metalo. Kaušai dirba su statybiniu laužų, uolienomis todėl turi būti ypač patvarūs ir ilgaamžiai. Tiekiame tokius kaušus tiek Švedijos tiek Norvegijos rinkoms, ten kur tiesiant kelius reikia dirbti su ypač aštriomis ir kietomis uolienomis.

Greideris – kelio lyginimo įrenginys skirtas tiek tiesti naujus kelius, tiek sulyginti duobes. Paprastas darbas su ekskavatoriumi, kai vienas operatorius gali atlikti kelių įrangimų darbą. 

.

Kiekviena paroda duoda neišmatuojamą naudą, todėl šioje parodoje tikimės daugybės klientų, o taip pat naujų ryšių su partneriais.

Share this post