Apie mus

Jau 8 metus dirbanti įmonė!

Apie UAB UNIVERSE GROUP

Pagrindinė UAB UNIVERSE GROUP veikla – traktorinių priekabų, durpių surinkimo ir transportavimo technikos gamyba, prikabinamų priedų krautuvams, metalo konstrukcijų gamyba, pardavimas ir servisas. Šiame puslapuje rasite mūsų gaminamų ir prekiniu ženklu IMPLEMEX pažymėtų prikabinamų priedų teleskopiniams krautuvams, traktoriams, šakiniams krautuvams, ekskavatoriams; įvairios paskirties ir panaudojimo priekabų pavadinimu – ŽEMAITUKAS asortimentą;, durpių surinkimo ir transportavimo techniką CARRYPE ir specialiai pagal užsakymą pagamintų gaminių.


UAB UNIVERSE GROUP, tai jauna, įkurta  2010 metų pradžioje įmonė, subūrusi daug patirties turinčių bendraminčių komandą. Pradžioje, turėdama tik 4 darbuotojus ir nedidelę darbo vietą, šiandien, 60 darbuotojų komanda dirba daugiau nei 3500 kvadratinių metrų patalpose, su 2013 metais atnaujintomis darbo vietomis ir įrengimais, bei įdiegta darbo našumo gerinimo ir kokybės sistema.


Gaminame ir tiekiame produkciją atstovams tiek Lietuvoje, tiek ir Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Rusijoje, Baltarusijoje. Mūsų gaminamus prikabinamus padargus Lietuvoje ir Latvijoje galite įsigyti beveik pas visus teleskopinių krautuvų pardavėjus.

Visa mūsų komanda dirba tam, kad ir IMPLEMEXŽEMAITUKAS ir CARRYPE prekiniu ženklu pažymėta produkcija, būtų žinoma, kaip funkcionali, kokybiška ir ilgaamžė.

Daugiau informacijos jums suteiks mūsų atstovai ir UNIVERSE GROUP pardavimų skyrius.

0
Dirbančios priekabos
0
T
Sunaudojamas metalas

Apie mus rašo: