Apie mus

Plačiausias traktorinių puspriekabių pasirinkimas rinkoje!


Apie mus

UAB Universe Group, gamybinė, inžinierinė įmonė, įkurta 2010 m kovo mėn. Pagrindinė įmonės veikla ŽEMAITUKAS traktorinių puspriekabių, IMPLEMEX prikabinamų priedų teleskopiniams krautuvams, traktoriams, šakiniams krautuvams, ekskavatoriams, CARRYPE durpių krovimo įrangos ir transportavimo technikos, bei kitų metalo konstrukcijų gamyba, inžinieriniai sprendimai, eksportas, pardavimas ir servisas. Mūsų klientai Lietuvoje tai ūkininkai, žemės ūkio bendrovės, statybų bendrovės, žemės ūkio ir statybos technika prekiaujančios įmonės. Eksportuojant ŽEMAITUKAS puspriekabes į Latviją, Estiją, Suomiją, Daniją, Islandiją, Vokietiją, D. Britaniją, Kroatiją, Slovėniją, ir kitas šalis, jos yra pervadinamos užsieniečiui labiau suprantamu, lengviau įsimenamu vardu, mūsų eksporto prekės ženklu – MUSTANG, o Norvegijoje, prekybos partnerio, Mork Maskin AS prekybos vardu – GIGANT.

Žemaitukai – viena seniausių naminių arklių veislių Europoje, žinoma jau nuo VI–VII amžiaus, išvesta Lietuvos teritorijoje, o nuo 2011m. Universe Group įmonės Mažeikiuose pradėtos gaminti puspriekabės, kurios parduodamos Lietuvos vartotojams, yra žymimos ŽEMAITUKAS prekiniu ženklu. Gaminamas platus, pasižymintis modelių gausa (virš 100 skirtingų modelių) asortimentas, tai yra grūdų transportavimo, universalios paskirties, technikos transportavimo, sunkių krovinių, durpių transportavimo puspriekabės, platformos dėžėms ir presams pervežti ir kitos puspriekabės.

Didėjant priekabų ir prikabinamų padargų poreikiui, jų pardavimams, akcininkų sprendimu, 2012 metais buvo atidarytas Universe group gamybos cechas Mažeikiuose. 1000 m2 gamybinėse patalpose pirmais gamybos metais buvo gaminami tik prikabinami padargai traktoriams, ekskavatoriams ir teleskopiniams krautuvams, o jau 2013 metų pabaigoje, sustiprinus konstruktorių-inžinierių komandą, investavus į gamybinius įrenginius, buvo pradėta ir savivarčių puspriekabių gamyba. Rinkos poreikis, kokybiški gaminiai, skatino tiek įmonės darbuotojų skaičiaus, tiek pagaminamų gaminių augimą kiekvienais metais. Šiuo metu gamybinės patalpos sudaro virš 3 000 kvadratinių metrų, įmonėje dirba apie 40 darbuotojų. 2024 metus pradėjome pagaminę virš 3 500 vienetų puspriekabių ir daugiau nei 3 000 prikabinamų padargų ir daug kitų gaminių. Didžiojo gamybos dalis yra eksportuojama į Skandinavijos šalis. Norvegija, tai yra pagrindinė rinka, kurioje, dėka prekybos partnerio Mork Maskin AS, jau keletą metų iš eilės (remiantis oficialia registruojamų puspriekabių statistika) yra išlaikomos aukščiausios pardavimų pozicijos: 2019m. – 6-a vieta, 2020m – 4, o 2021 ir 2022m – 1-a vieta, kaip daugiausiai parduotų, Universe Group Mažeikiuose pagamintų puspriekabių ŽEMAITUKAS, bet Norvegijos vartotojui pavadintu GIGANT vardu.

Apie mus rašo: