Universe Group puspriekabė grūdams – patikimas partneris Jūsų darbuose!

Universe Group puspriekabė grūdams – patikimas partneris Jūsų darbuose!

Pasirinkite tinkamiausią priekabos dydį

Kiekvienas ūkis renkasi priekabą pagal savo galimybes, todėl mūsų asortimentas pritaikytas visiems ūkio dydžiams. Žemaitukas grūdinės priekabos yra naudojamos tiek mažuose, tiek vidutiniuose ir netgi pačiose didžiausiuose Lietuvos ir užsienio ūkiuose.

Nuo 10 t iki 30 t keliamosios galios grūdinės priekabos turi monolitinius, pusapvalius, konusinius kėbulus. Profiliuoti bortai užtikrina ypač didelį stiprumą, transportuojant ne tik birius krovinius. Viršutinis kėbulo vainikas ir šoninės atramos parenkamas tokio dydžio, kad kėbulas išlaikytų stiprumą pakrovus net ir labai plečiančius krovinius.

Patikrinta sunkiomis darbo sąlygomis

Grūdinės priekabos panaudojimas ypač platus, nes tai priekaba kurią naudoja kiekvienas ūkis. Žinodami, mes projektuojame priekabas, kurios turi atlaikyti net ir ekstremalius išūkius. Manome, nepaslaptis, kad esate kiekvienas piknaudžiavęs didele grūdinės priekabos talpa transportuojant nebirius krovinius? Kiek manote čia pakrauta į 14t priekabą?

Daugiau talpos – daugiau greičio!

Grūdų priekaba galima sukomplektuoti su aukštais paaukštinamaisiais bortais lengvesniems kroviniams, kaip žalia masė ar medžio skiedra. Priekabos kuriamos tam, kad išnaudoti jas kuo efektyviau Jūsų darbymetyje. Greitaeigės ašys su dideliais, efektyviais stabdžiais, naujos NOKIAN padangos iki 65 km/g greičio ir komfortiškas linginis grąžulas – jokio supimo.

Kaip pasirinkti tinkamiausią dydį?

Šį klausimą girdime gan dažnai ir labai džiaugiamės kai ūkininkai pasitiki mūsų profesionaliais patarimais. Traktorių gamintojai deklaruoja, kad vienai tonai priekabos svorio – 10 Ag traktoriaus galios, tai 150 Ag traktoriui reiktų rinktis apie 15 – 16t puspriekabę, nors dauguma mūsų klientų su 150 Ag traktoriumi naudoja 18 t – 20 t keliamosios galios puspriekabę.

Pasirinkę tinkamos galios puspriekabę, reikalinga pasirinkti tinkamo dydžio ir apkrovos padangas. Radialinės, lengvai išsivalančios padangos tinkamos važiuoti tiek laukais, tiek plentu. Jei dažniau naudosite priekabą laukuose, kurie būna drėgni, rinkitės platesnes ir aukštesnes padangas.

Susisiekite su mūsų konsultantų komanda ir mes išsamiau papasakosime apie grūdines puspriekabes Z linijos. Padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią modelį pagal Jūsų poreikius ir kartu sudėliosime reikiamą komplikaciją pagal Jūsų darbo pobūdį.

El.p.: marketing@universegroup.lt

Tel.: +370 650 80906

Share this post