Universe Group džiaugiasi praėjusia ,,Ką pasėsi..2017″ paroda!

Universe Group džiaugiasi praėjusia ,,Ką pasėsi..2017″ paroda!

Uiverse Group padėka ,,Ką pasėsi..2017” lankytojams

Daugiau kaip 300 įmonių ir organizacijų, apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų ir amatininkų, 19 užsienio kompanijų, svečiai iš 16 pasaulio šalių, daugiau kaip 10% dalyvių pirmą kartą parodoje, o jei dar pridėtumėme padidėjusį parodos plotą, kuris šiemet buvo daugiau kaip 15 Ha, tuomet galime bent šiek tiek įsivaizduoti parodos mastą. Tačiau tai tik sausa statistika, o parodos esmę sudaro žmonės kurie dalyvauja ir tie kurie ateina pasidomėti naujovėmis.

Universe Group komanda dėkoja visiems apsilankiusiems stende ir džiaugiasi, kad gali pasiūlyti tokį platų asortimentą įvairaus tipo ūkiams. Teko bendrauti tiek su Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos klientais ir labai džiugu, kai vienoje vietoje galime pristatyti savo gaminius plačiai auditorijai.

Universe Group stendas ,,Ką pasėsi..2017” parodoje

Šioje parodoje pristatėme daug įvairių gaminių: prikabinami padargai, giluminis purintuvas, Dolly vežimėlis sunkvežimio puspriekabėms traukti, universalios puspriekabės.

Universe Group tai jau 5 paroda ir kiekvieną parodą klientų skaičius didėja. Kiekvienais metais tobuliname savo gaminius atsižvelgdami į klientų poreikius ir darbo specifiką. Sukuriame naujus produktus, kurie tinkami bet kokio tipo ūkiui.

Žemaitukas tripusio vertimo puspriekabė Z-14T ir universali puspriekabė MD-130

Pats populiariausias gaminys šioje parodoje – traktorinė grūdinė puspriekabė. Žemaitukas pristatė 14t grūdinę puspriekabę Z-14 su siloso paaukštinamaisiais bortais. Didelės talpos puspriekabė su suvyniojamu tentu puikiai tinka tiek grūdų transportavimui, tiek žaliai masei.

Žemaitukas grūdinė puspriekabė Z-14 su siloso paaukštinamaisiais bortais

Labai įdomus Universe Group naujausias gaminys Dolly vežimėlis sunkvežimio puspriekabėms traukti. Lietuvoje dar netoks populiarus, tačiau labai efektyvus ir ekonomiškas įrenginys, kuris Europoje naudojamas ypač dažnai. Daugiau apie šį vežimėlį skaitykite sekančiuose straipsniuose.

Naujausias Žemaitukas gaminys – Dlly vežimėlis

Sekite Unieverse Group naujienas.

Share this post