Latvijos paroda ,,Pavasaris 2017″ kitokia nei Lietuvos

Latvijos paroda ,,Pavasaris 2017″ kitokia nei Lietuvos

Tik sudalyvavę Lietuvos parodoje, tiesiai persikėlėme į Latvijos didžiausią žemės ūkio parodą ,,Pavasaris 2017″. Su 350 dalyvių ir daugiau nei 13500 tūkstančių lankytojų, paroda nors ir mažesnė nei Lietuvoje tačiau tikrai įdomi ir įvairesnė.

Universe Group jau dalyvauja ketvirtą kartą šioje parodoje ir kiekvieną kartą vis esame nustebinti.

Tripusio vertimo priekaba

Paroda mažesnio ploto, ir stendų dydžiai mažesni, tačiau pristatomos techniko įvairumas didesnis. Daug dėmesio skirta statybų ir miškininkystės sektoriams, o visa likusi technika – žemės ūkiui. Lankytojų skaičius mažesnis nei Lietuvos parodoje, tačiau lankytojai konkretūs ir ateina jau ieškodami tam tikros techinkos.

Parodoje pristatėme tripusio vertimo priekabą, kurios bortus nuardžius galime naudotis platforma. 14 t keliamoji galia ir 18 m3 talpa tinkama naudoti prie 110 – 140 Ag galios traktoriaus. Jau standartinėje komplikacijoje montuojame amortizuojantį linginį grąžulą, linginę važiuoklę ir stiprias, dideliais stabdžiai ašis. Nuardomų bortų konstrukcija labai paprasta, todėl nuardyti bus ypač paprasta ir patogu.

Paroda Pavasaris 2017

Pristatėme ypač didelį asortimentą IMPLEMEX pakabinamų padargų: siloso atkandėjas, rulonų griebtuvas, rulonų šakės, paletinės šakės. Turėdami didžiausią paletinių šakių pasirinkimą, galime pritaikyti bet kokio dydžio krautuvams.

Dėkojame savo atstovams, kurie padėjo parodoje pristatyti mūsų gaminius ir džiaugiamės galimybe pasiūlyti kaimynams Latviams tinkamus produktus.

Šia paroda mūsų turas nesibaigia, ir sekanti paroda bus Estijoje balandžio 20 – 22 dienomis.

Sekite mūsų naujienas.

Share this post