Trys parodos birželio mėnesį!

Trys parodos birželio mėnesį!

Šį 2017 birželį buvome labai aktyvus su dalyvavimu parodose. Dvi parodos Švedijoje ir viena gražiausių parodų Lietuvoje.

Universe group Mustang Z 18 grain agricultural trailer Nokian tires 560 60 R225 country king borgeby exhibition1 Universe Group Elmia wood 2017 mustang implemex 1 Universe group zemaitukas Z 14t tripusio vertimo puspriekabe su pilnai nuardomais bortais agrovizija 2017 4

Didelę dalį savo gaminamos produkcijos realizuojame Skandinavijos rinkose, todėl parodos padeda pabendrauti su esamais klientais ir susirasti naujų. Birželio pradžioje sudalyvavome Elmia Wood didžiausioje miškų parodoje Europoje, kurioje lankytojai susirenka iš viso pasaulio. Daug naujovių ir inovacijų, o mūsų stende lankytojai galėjo apžiūrėti atnaujintus ir visiškai naujus gaminius.

Universe group Mustang Z 18 grain agricultural trailer Nokian tires 560 60 R225 country king borgeby exhibition5 Universe group Mustang Z 18 grain agricultural trailer Nokian tires 560 60 R225 country king borgeby exhibition6

Labai džiugu matyti Lietuvių gamintojus šioje parodoje, kur kiekvienas randa savo klientą ir siūlo savo iškirtinius produktus. Šioje parodoje suskaičiavome netgi 6 Lietuvių gamintojus!

Universe group Mustang Z 18 grain agricultural trailer Nokian tires 560 60 R225 country king borgeby exhibition7 Universe group Mustang Z 18 grain agricultural trailer Nokian tires 560 60 R225 country king borgeby exhibition15

Deja jau taip susiklostė, kad kitos dvi parodos vyko tuo pačiu metu tiek Švedijoje, tiek Lietuvoje, todėl gavome išskaidyti savo komandą ir pasidalinti šalis. ,, Borgeby Fältdagar“ paroda tokio pat pobudžio kaip Agroviziją, todėl labai įdomu palyginti kaip skirtingos šalys rengia panašaus tipo parodas.

Universe group Zemaitukas Mustang Implemex Agrovizija 2017 giluminis purentuvas grudu priekaba Universe group zemaitukas Z 14t tripusio vertimo puspriekabe su pilnai nuardomais bortais agrovizija 2017 3

,, Borgeby Fältdagar“ paroda pradėta rengti dar 1999 metais, tai per 18 metų jos populiarumas Švedijoje stipriai išaugęs, net iki tarptautinio lygio. Agrovizja startavo 2006 metais, tačiau progresas labai akivaizdus dėl aukšto lygio organizuotumo ir tvarkos.

Didžiausias susidomėjimas tokiose parodose – demonstracijos. Labai efektingas būdas parodyti besidominčiams vartotojui, kaip dirba vienokia ar kitokia technika ir palyginti skirtumus tarp padarytų darbų.

Dar šiais metais planuojame dalyvauti dviejuose parodose, todėl sekite informaciją kur mus galėsite pamatyti ir susipažinti su naujovėmis.

Universe Group komanda

Share this post