NAUJOVĖ – DOLLY vežimėlis sunkvežimio puspriekabėms temti

NAUJOVĖ – DOLLY vežimėlis sunkvežimio puspriekabėms temti

UNIVERSALUS IR EKONOMIŠKAS SPRENDIMAS

Išnaudokite komercinio transporto puspriekabes žemės ūkyje su Dolly Žemaitukas vežimėliu. Vežimėlis, kaip paprasta puspriekabė prisikabina prie traktoriaus ir turi tiek hidraulikos, tiek elektros tiek stabdžių pajungimus. Su vežimėliu ir traktoriumi galėsite tempti bet kokią sunkvežimio puspriekabę. Sunkvežimio grūdų puspriekabė kabinama prie vežimėlio – didelė talpa ir greitis. Galite prikabinti tiek naudotą tiek naują grūdinę puspriekabę ir transportuoti birius krovinius.

GALIA IR PATIKIMUMAS

 

Du galingi vežimėliai: vienaašis arba dviejų ašių vežimėlis. Dolly Žemaitukas vežimėlis su viena ašimis gali būti apkrautas 10t o dviejų ašių netgi 20t svorio. Apkrova tai vienas svarbus matmuo, tačiau tempimo galia netgi 36 t.

,,Žemaitukas” vežimėlio privalumas – stumdomas balnas pirmyn atgal. Ši funkcija leidžia reguliuoti svorį ant traktoriaus ir taip naudoti sunkvežimio puspriekabes laukuose.

Linginė važiuoklė skirta komfortiškam ir saugiam važiavimui. Fiksuotos galingos ašys su dideliais komerciniais stabdžiais tinka greitam transportavimui su moderniais traktoriais.

 

PANAUDOJIMO GALIMYBĖS

Vežimėlį naudokite daugelyje darbų:

1. VEŽIMĖLIS GRŪDŲ PUSPRIEKABĖMS TEMPTI: Naudokite tiek naudotą tiek naują didelės talpos puspriekabę. Didelė talpa – ekonomiškas transportavimas.

2. SUNKVEŽIMIO CISTERNOMS TEMPTI: Vežimėlio panaudojimas trąšų, srutų, vandens transportavimui didelės talpos sunkvežimio cisternomis. Su Žemaitukas vežimėliu galite naudotis nerudyjančio plieno, stiklo pluošto cisternomis.

3. TRANSPORTAVIMO PLATFORMOMS TEMPTI: didelės keliamosios galios platformos sunkioms mašinoms transportuoti. Prikabinimas prie balno paskirsto svorį tolygiai transportavimui, todėl galite transportuoti įvairią techniką ir neperkrauti traktoriaus.

4. RULONŲ TRANSPORTAVIMAS: populiarus būdas transportuoti rulonus su sunkvežimio platformomis. 13,6 m ilgio standartinė platforma tikrai ekonomiškas ir efektyvus pervežimas dideliam rulonų kiekiui.

JŪSŲ PATIKIMAS PARTNERIS

Ilgametė patirtis ir aukštos kokybės komplektuojančių detalių panaudojimas mūsų gaminiuose užtikriną ilgaamžiškumą ir patikimumą. Gerai pasaulyje žinomi vardai: WABCO, ADR, JOST, HARDOX tai mūsų partneriai.

Balnas JOST

Daugiau informacijos suteiksime susisiekus.

Share this post