Giluminio purentuvo DEMO TURAS per Lietuvą 2018

Giluminio purentuvo DEMO TURAS per Lietuvą 2018

Giluminio purentuvo AMBER – IMPLEMX DEMO TURAS per Lietuvą 2018. Aplankėme daugiau nei 20 ūkininkų!

DEMO TURAS 2018 – išbandėme 20 skirtingų traktorių ir daugiau nei 20 skirtingų žemių per savaitę!

Amber impleme giluminis purentuvas deep soiler zemaitukas mustang trailers9

DEMO TURO metu bandėme gyliminį purentuvą tiek su nauja tiek su senesne technika, tačiau pagrindinis klausimas, dėl kurio ir darėme šį DEMO TURĄ tai – kokios galios traktoriaus reikia? Visi ūkininkai kurie registravose DEMO TURE norėjo išbandyti 5 noragų giluminį purentuvą su savo traktoriais ir savo žemėse. Žinant situaciją po praeito rudens, kad didžioji dalis ūkių turėjo mažesnių ar didesnių problemų su užpelkyjusiom dirvom, tai giluminis purentuvas yra vienas iš sprendimo būdų. Ūkininkai DEMO TURO metu galėjo išbandyti giluminį purentuvą ir susitvarkyti problemines vietas, kad įsitikintų giluminio purentuvo nauda ateinantį rudenį.

Amber impleme giluminis purentuvas deep soiler zemaitukas mustang trailers11

Mažiausias traktorius – Lindner 135 Ag!

Sunku patikėti net mums patiems, kai 135 Ag traktorius traukė 5 noragų giluminį purentuvą ir dirbo net 550 mm gylije. Traukimo greitis siekė iki 8 km/h ir dirvos kietumas buvo vidutinis. Kiekvieną dirvą pamatuodamove pado matuokliu ir aiškiai matydavome, kad dažniausiai padas susidaręs apie 280 – 320 mm gylije.

Amber impleme giluminis purentuvas deep soiler zemaitukas mustang trailers10

Išskirtinės „AMBER – IMPLEMEX“ giluminio purentuvo savybės:

  • patentuotas C formos noragas – jo pagalba yra mažinamas pasipriešinimas tempiant giluminį purentuvą. Dėl tokio tipo kojų ūkyje nereikia turėti ypač galingos ir brangios technikos. Vidutinio kietumo žemėje gali dirbi traktorius, turintis tik 150 AG normaliomis sąlygomis, t. y. neapkraunant jo. Giluminis purentuvas sukonstruotas taip, kad kuo mažiau keistų dirvos sluoksnio padėtį. Noragai atpjauna dirvos sluoksnį žemiau susidariusio pado ir pakelia jį šiek tiek aukštyn. Tokiu būdu yra sulaužomas padas ir įleidžiama oro, o dirvoje atsiranda vertikalūs įtrūkimai, kurie yra atsparesni užspaudimams. Darbo metu galima matyti, kad noragų vietose atsiranda mažos pakeltos bangelės, kurios, pravažiavus padargui, vėl sugrįžta į savo vietą. Padargo darbinis gylis reguliuojamas volu, keičiant kaiščių padėti, arba ratukų pagalba, priklausomai nuo komplektacijos pasirinkimo.
  • Giluminis purentuvas, turintis hidraulinę noragų apsaugą, tinka dirbti labai kietoje ir akmenuotoje dirvoje. Hidraulinės pasaugos sumontuotos ant kiekvieno norago atskirtai, taip leidžiama maksimaliai išnaudoti padargą. Sutikus kliūtį ir suveikus apsaugai, noragas atsiverčia, praeina kliūtį, ir apsaugo jį. Praėjus kliūtį, hidraulinio cilindro pagalba noragas grąžinamas atgal į darbinę padėtį. Tokia apsauga neiškelia akmenų, esančių giluminiuose dirvos sluoksniuose.
  • „Implemex“ giluminis purentuvas yra dviejų darbinių pločių, t.y. 5 noragų – 2,5 m darbinio pločio ir 7 noragų – 3,4 m darbinio pločio.
  • Keičiamas kaltas iš 10 mm Hardox švediško ypač atsparaus dilimui plieno.
  • Savaiminio išsivalymo volas 650 Sulyginą pakeltą žemę ir suardo didesnius žemės gabalus.

UGP 700H volas lekstes 3D baltas

Share this post