ŽEMAITUKAS už universalumą

ŽEMAITUKAS už universalumą

Lietuvoje dominuoja maži ir vidutiniai ūkiai. Būtent toks ūkių tipas neleidžia turėti kiekvienam darbui skirtos puspriekabės.

 

Gigant Mustang Universe group MD200 dumper hardox two axle tractor trailer for sand 2y

Lietuvoje dominuoja maži ir vidutiniai ūkiai. Būtent toks ūkių tipas neleidžia turėti kiekvienam darbui skirtos puspriekabės. Dažniausiai ūkininkas naudoja puspriekabes ar priekabas ne pagal paskirtį, taip sumažindamas jos tarnavimo laiką ir atlikdamas darbą nekokybiškai.

Universe group turi sprendimą tokiems ūkiams – ilgametė patirtis įgyta Skandinavijos rinkose leido mums skurti ir pristatyti jums Universalią sunkių krovinių puspriekabę  – ŽEMAITUKAS MD seriją.

Šios serijos puspriekabės gaminamos nuo 6 iki 20 t. keliamosios galios. Kiekviena puspriekabė yra pritaikyta kiekvieno ūkininko skirtingiems poreikiams.

Darbai kuriuos galima profesionaliai atlikti su ŽEMAITUKAS MD serijos puspriekabėmis:

Statybos sektorius – puspriekabę galime pagaminti iš HARDOX švediško plieno, kuris yra ypač atsparus trinčiai, todėl su tokia puspriekabe galite transportuoti skaldą, žvyrą, betono laužą ir t.t.

Universe Group dumper MD200 Mustang zemaitukas dumper trailer universal tractor trailer

Puspriekabė gali dirbti karjeruose, transportuoti įvairias birias medžiagas. Ūkininkas gali parsivežti žemes, žvyrą, nebijodamas, kad puspriekabė sulūš.

Gigant Mustang Universe group MD200 dumper hardox two axle tractor trailer for sand

Puspriekabės dėžė yra kvadratinė –  taip išlaikomas reikiamas vidaus plotis. Šioje puspriekabėje lengvai galima transportuoti ekskavatorių. Galinis (flipas) hidraulinis bortelis turi dvi paskirtis: 1) laiko puspriekabės duris; 2)  atidarytas tarnauja kaip laiptelis užlipti ekskavatoriui.

Gigant Mustang Universe group MD200 dumper hardox two axle tractor trailer for sand 6

 

Galinės puspriekabės durys yra  pakabinamos, atsidarančios į šoną arba išimamos lauk ir pakabinamos priekyje. Taip suteikiama daugiau universalumo. Taip pat, šia puspriekabę galite kabinti prie ratinio ekskavatoriaus. Tai ypač populiaru Skandinavijoje. Ekskavatoriaus operatorius pats atsiveža sau reikalingus padargus. Prisikasa žemių, žvyro, smėlio ir nusiveža į reikiamą vietą išpilti. Taip taupomas laikas, kuras, pinigai.

Ūkio sektorius – Puspriekabės Žemaitukas MD gaminamos su paaukštinimo bortais grūdams, silosui, rapsui transportuoti. Talpos nuo 5 iki 23 m3. Tad tinkamiausią savo ūkiui tikrai surasite kiekvienas.

Be paaukštinimo bortų galima transportuoti mėšlą. Turimi modeliai yra nuo 2 iki 11 m3 talpos.

gd100 021

Galite transportuoti trąšas – dėžės borto aukštis nuo 50 cm iki 1 m, tad nesudarys sunkumų pakrauti trąšų didmaišius ( bigbag). Dėžės plotis 2380 mm, todėl lengvai sutalpinsite tris didmaišius per puspriekabės plotį. Šoninis dėžės bortas veiks kaip apsauga, kad didmaišiai neiškristų.

Galima transportuoti malkas, rastus.

zemaitukas md 100 su malkomis

Puspriekabės dėžės viduje yra krovinio pririšimo vietos – galite į puspriekabę įkelti vandens cisterną, ją pritvirtinti ir transportuoti vandenį.

Universe Group komanda  ir toliau ieško geriausių sprendimų Jūsų ūkiui.

Share this post