Galingiausia transportavimo platforma ML500

Galingiausia transportavimo platforma ML500

ŽEMAITUKAS transportavimo platforma ML500 ypač didelio tonažo technikai transportuoti.

Žemaitukas ML500 sunkios technikos transportavimo tralas sukurtas pervežti negabaritinius krovinius keliais ir bekele. Šio transportavimo tralo ypač stiprus rėmas, važiuoklė ir užvažiavimo rampos. Medinis pagrindas užtikrina užvažiavusios technikos stabilumą net esam šlapiam ar šaltam orui.

Pažiūrėkite tralo video…

YPAČ STIPRAUS RĖMO KŪRIMAS

Kliento prašymas buvo – transportuoti ypač sunkų ekskavatorių apie 3 m pločio. Toks uždavinys buvo iššūkis mūsų konstruktorių komandai, tačiau rezultatas pranoko lūkesčius. Rėmas sustiprintas HARDOX metalo juostomis, taip išgaunant stiprumą ir nepasunkinant gaminio. Žinant ekskavatoriaus duomenis, puspriekabės konstrukcija sukonstruota taip, kad masės centras pasiskirstytu ant visų ašių. Daugiametė Universe Group gamybos patirtis užtikriną teisingą HARDOX metalo suvirinimo technologija

6 AŠYS – 50 t KELIAMOSIOS GALIOS

ŽEMAITUKAS transportavimo platforma galingiausias tralas sukurtas statybų sektoriui. Parinktos patikimos ir ypač stiprios ašys galinčios važoiuoti ir didesniu nei 40 km/h greičiu. Keturių ašių puspriekabė kabinama ant balninio vežimėlio Dolly. Bendrai – 6 ašys, o tai daugiau nei 50 t keliamosios galios. Linginė komfortiška važiuoklė pilnai sugeria kelio nelygumus tiek transportuojant tuščią tiek pakrautą tralą.

TIEK TRALO, TIEK KROVINIO STABILUMAS

Dirbant su tokiais svoriais ypač svarbu – saugumas. Naudodami galingas lingines važiuokles, konstruktoriai išdėsto taip, kad maksimaliai išnaudotų lingių lankstumą. Didelis svoris prispaudžia platformą ir lingės įsitempia, tačiau dar turi eigos platformai judant duobėtu keliu. Stabilumas svarbus ne tik pačioje linginėje važiuoklėje, tačiau ir užvažiavus kroviniui. Impregnuotos medienos grindys, sertifikuotos tvirtinimo kilps užtikrina krovinio tvirtinimą ir stovėjimą.

MUMS SVARBI KIEKVIENA SMULKMENA

Konstravimas, dizainas, suvirinimas ir dažymas – mums svarbus kiekvienas procesas. Didelį dėmesį skiriame į gaminio užbaigimo etapą – paviršiaus padengimą. Dažoma pagal unikalią technologiją, kurios metu metalo paviršių padengiame ypač storu dažų sluoksniu.

MUMIS PASITIKI DIDŽIAUSI

Džiugu kai galime dirbti su didžiausiomis Lietuvos statybos įmonėmis, ir tiekti statybines puspriekabes, kaušus. Šiuo atveju klientui reikėjo ypač galingo tralo, ir mes šį projektą įgyvendinome. Galime pagaminti įvairaus dydžio puspriekabes technikai ar kitokiems kroviniams transportuoti. Jei standartinės mūsų gaminamos puspriekabės neatitinka Jūsų poreikių, susisiekite su mūsų pardavimo komanda ir mes sukursime puspriekabę Jums.

Share this post