BT – 100 puspriekabė jachtoms

Aprašymas

ŽEMAITUKAS PUSPRIEKABĖ PERVEŽTI LAIVUS

Traktorinė puspriekabė ŽEMAITUKAS BT skirta specialiam kroviniui – nedidieliems laivams, kateriams transportuoti. Tai specialios konstrukcijos puspriekabė su techniniais sprendimais leidžiančiais užkeltą laivą ar katerį įtvirtinti ant važiuoklės ir saugiai transportuoti. Atlenkiami, keičiamo kampo ir ilgio laikikliai priglunda prie laivo dugno, laivas yra įstatomas į laikymo vietą. Plati važiuoklė, žemi ratai, ilga puspriekabės konstrukcija, prailginamas grąžulo ilgis leidžia stabiliai transportuoti krovinį. Sumontavus atramines stabilizavimo atramas, puspriekabė ŽEMAITUKAS BT gali būti naudojama ir kaip laivo stovas ant kranto, remonto, žiemojimo ar ne sezono metu.


SPECIALI KONSTRUKCIJA 

Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog tai tik paparasta rėmas, tačiau tai speciali konstrukcija, paskaičiuota saugiai ir stabiliai pervežti mažus laivus, katerius, jachtas. Ši puspriekabė išsprendžia transportavimo klausimą labai paprastai, tad patogu naudotis uostose arba jachtu laikymo vietose. 


TECHNINIAI DUOMENYS
Modelis BT-100
Deklaruojama krova 10 000 kg
Techninė apkrova ant grąžulo 1 000 kg
Tempimo kilpos aukštis 470 mm
Puspriekabės svoris 1 800 kg
Techninė apkrova ant ašių 13 000 kg
Bendras svoris 8 800 kg
Rėmo ilgis 6 000 mm
Grąžulo ilgis (keičiamas) iki 5 000 mm
Bendras ilgis 12 000 mm
Rėmo  plotis 2 550 mm
Ašių skaičius 2 vnt.
Stabdžiai Hidrauliniai arba Oriniai
Leistinas greitis 25 km/val
Standartinės komplektacijos kaina: Klausti

KOMPLEKTACIJA

Susisiekite su mūsų Konsultantų-Pardavėjų komanda ir mes išsamiau papasakosime apie laivų transportavimo puspriekabes ŽEMAITUKAS BT-100, kilnojamas rampas, prikabinamus padargus IMPLEMEX ar traktorines puspriekabes ŽEMAITUKAS. Kartu pasitarsime ir sukomplektuosime gaminį pagal Jūsų darbo pobūdį bei poreikius – rasime Jums tinkamiausią spendimą.

* Nurodytos kainos yra be PVM ir pristatymo.

* Galime organizuoti transportavimo paslaugą už papildomą mokestį (jei nesutarta kitaip).

 

El.p.sales@u-g.lt arba marketing@u-g.lt

Tel.: +370 699 74272