Puspriekabė generatoriui, vandens siurbliui

Puspriekabė generatoriui, vandens siurbliui

Aprašymas

Žemagrindė puspriekabė įvairiai įrangai transportuoti

Puspriekabė ŽEMAITUKAS ML-S skirtos įvairiems mechanizmams, įrenginiams transportuoti, pvz. elektros generatoriui, vandens pompai, medienos smulkinimo įrenginiui, įvairios paskirties talpoms ir panašiai. Tokios puspriekabės gaminamos arba standartinio dydžio arba konstruojamos ir gaminamos pagal pageidaujamus matmenis ir darbo pobūdį.PAGRINDINIAI PRIVALUMAI IR KOMPLEKTACIJA

Stipri, patvari rėmo konstrukcija iš 8, 10, 12, 14, 20mm S355 plieno lakštų ir sustiprinančių HARDOX 500 TUF detalių.

4-ios kintamo aukščio atraminės kojos puspriekabės kampuose stabiliam įrenginio pastatymui.

Tempimo kilpos tvirtinimo plokštė. Prie jos galima prisukti pageidaujamo tipo tempimo kilpą: fiksuotą, pasukamą ar rutulinę K-80 tipo.

Stadžių sistema pagal pageidavimą: Oriniai, Hidrauliniai ar Dvigubi (oriniai ir hidrauliniai). Svorio apkrovos vožtuvas LSV montuojamas į Orinių stabdžių sistemą standartiškai, o hidrauliniams stabžiams tai yra papildomas priedas.

Ratų plotis, keliamoji galia, dydis – pagal pageidavimą ir darbo pobūdį. Galima montuoti ir 17″ ir 22,5”, nuo 315mm  iki 600mm pločio.

Galiniai žibintai, gabaritinės lemputės, šoninės lemputės atšvaitai, valstybinio numerio apšvietimas – LED tipo, 12-24V. Papildomai galima montuoti darbo zonos apšvietimo LED lempas.


PAPILDOMI PRIEDAI


MODELIS Darbinis plotis Aukštis Kaina
mm mm mm

Susisiekite su mūsų Konsultantų-Pardavėjų komanda ir mes išsamiau papasakosime apie kilnojamas rampas, prikabinamus padargus IMPLEMEX ar traktorines puspriekabes ŽEMAITUKAS. Kartu pasitarsime ir sukomplektuosime gaminį pagal Jūsų darbo pobūdį bei poreikius – rasime Jums tinkamiausią spendimą.

* Nurodytos kainos yra be PVM ir pristatymo.

* Galime organizuoti transportavimo paslaugą už papildomą mokestį (jei nesutarta kitaip).

* Užsakant, prašome nurodyti pageidaujamą gaminio Modelį.

El.p.sales@u-g.lt arba marketing@u-g.lt

Tel.: +370 699 74272